KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294335
nr 1329 4335
Birger Hansson-Böe
(1900-1986), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x55cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:58:17
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
400 kr
Birger Hansson-Böe
Läs mer om Birger Hansson-Böe